www.pattyski.sk

Vyberte si prosím dátum príchodu a odchodu, POTVRĎTE kliknutím na „Hľadanie” a potom si vyberte z ponuky typ apartmánu pre zobrazenie ceny.
Po odoslaní formulára najskôr obdržíte automatickú odpoveď a následne Vám bude vygenerovaná zmluva o ubytovaní s informáciou o spôsobe platby zálohy.
Až po zaplatení je Vaša rezervácia záväzná a bude vám e-mailom odoslané potvrdenie rezervácie aj s informáciami o príchode.


PATTY Garni

V cene  zahrnuté: ubytovanie s raňajkami, DPH, el.energia, voda, posteľné prádlo, uteráky, záverečné upratovanie, neobmedzený internet, parkovanie
Patty Garni Deluxe 4 + 2 prístelky možné, Patty Garni Studio 2 + 1 prístelka možná
Raňajky: bez do 21.12.2O21
Prístelka :  20€/os/noc (vrátane raňajok)
Miestny poplatok 1€/osoba/noc
Poplatok za psa 10€/noc  Detská postieľka (cestovná skladacia bez prádla) 5€/pobyt
V zimnej sezóne je rezervacia možná min. 5 nocí Silvestrovský pobyt je možný min. na 6 nocí. 

FAMILY apartments

V cene  zahrnuté: ubytovanie, DPH, el.energia, voda, posteľné prádlo, uteráky, záverečné upratovanie, neobmedzený internet, parkovanie.
Miestny poplatok 1€/osoba/noc
Raňajky: 8€/dospelí,  6€/deti (3-10 r.)
Poplatok za psa pre Family apartmány 10€/pobyt Detská postieľka (cestovná skladacia bez prádla) 5€/pobyt
V zimnej sezóne pri rezervácii na 2-3 noci sa pripočítava +10% k cene pobytu, pri rezervácii na 1 noc sa pripočítava +30% k cene pobytu v prípade voľných kapacít, a to  len 1 deň vopred.
Silvestrovský pobyt je možný min. na 6 nocí. 

Prosím vyberte dátum a typ apartmánu

 

Zákazník elektronickým vyplnením a potvrdením udeľuje správcovi systému, ktorým je spoločnosť PATTY SKI ,s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré uviedol vo formulári, v zmysle § 11 zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Údaje budú použité vo vlastných informačných systémoch za účelom administratívneho využitia. Súhlas je poskytnutý automaticky na dobu 10 rokov. Zákazník môže správcu systému požiadať o výmaz osobných údajov, a to písomnou formou na adresu sídla spoločnosti Patty Ski s. r. o., Mistriky 467, 976 39 Donovaly. Údaje budú vymazané do 7 dní od obdržania žiadosti. V prípade, že zákazník nesúhlasí s poskytnutím osobných údajov elektronickou formou môže využiť inú formu rezervácie.