www.pattyski.sk

Vyberte si prosím dátum príchodu a odchodu, POTVRĎTE kliknutím na „Hľadanie” a potom si vyberte z ponuky typ apartmánu pre zobrazenie ceny.
Po odoslaní formulára najskôr obdržíte automatickú odpoveď a následne Vám bude vygenerovaná zmluva o ubytovaní s informáciou o spôsobe platby zálohy.
Až po zaplatení je Vaša rezervácia záväzná a bude vám e-mailom odoslané potvrdenie rezervácie aj s informáciami o príchode.


PATTY Garni

V cene  zahrnuté: ubytovanie, raňajky, DPH, el.energia, voda, posteľné prádlo, uteráky, záverečné upratovanie, neobmedzený internet, parkovanie
Patty Garni Deluxe 4  osoby + 2 prístelky možné, Patty Garni Studio 2 osoby
Prístelka :  20€/os/noc (s raňajkami) alebo 10€/os/noc (bez raňajok)  /pobyt dieťaťa od 3.rokov bez prístelky nie je možný/
V Patty Studio prístelka nie je možná.
Miestny poplatok 1€/osoba/noc
Poplatok za psa 15€/noc  Detská postieľka (cestovná skladacia bez prádla) 10€/pobyt
Poznámka k cene: uvedená cena v Patty Garni Deluxe je pre 1-4 osoby a v Patty Garni Studio pre 1-2 osoby.
Každá ďalšia osoba nad 3 roky na prístelke v Patty Deluxe dopláca 20€/os/noc (s raňajkami) alebo 10€/os/noc (bez raňajok)
/pobyt dieťaťa od 3.rokov bez prístelky nie je možný/
Pri rezervácii na 2-3 noci sa pripočítava k cene pobytu +10%
Minimálna rezervácia 2 noci. Silvester min. 4 noci.

FAMILY apartments

V cene  zahrnuté: ubytovanie, DPH, el.energia, voda, posteľné prádlo, uteráky, záverečné upratovanie, neobmedzený internet, parkovanie.

Miestny poplatok 1€/osoba/noc
Poplatok za psa 15€/pobyt Detská postieľka (cestovná skladacia bez prádla) 10€/pobyt
Raňajky na objednávku 8€/dospelý 6€/dieťa (3-10r)
Poznámka k cene: uvedená cena FAMILY apartments sa vzťahuje na apartmán/noc
Pri rezervácii na 2-3 noci sa pripočítava k cene pobytu +10%
Minimálna rezervácia 2 noci. Silvester min. 4 noci.

Prosím vyberte dátum a typ apartmánu

 

Zákazník elektronickým vyplnením a potvrdením udeľuje správcovi systému, ktorým je spoločnosť PATTY SKI ,s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré uviedol vo formulári, v zmysle § 11 zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Údaje budú použité vo vlastných informačných systémoch za účelom administratívneho využitia. Súhlas je poskytnutý automaticky na dobu 10 rokov. Zákazník môže správcu systému požiadať o výmaz osobných údajov, a to písomnou formou na adresu sídla spoločnosti Patty Ski s. r. o., Mistriky 467, 976 39 Donovaly. Údaje budú vymazané do 7 dní od obdržania žiadosti. V prípade, že zákazník nesúhlasí s poskytnutím osobných údajov elektronickou formou môže využiť inú formu rezervácie.